Práce místo slov.

Taky jste toho názoru, že Vám obrázek řekne víc než tisíc slov? Naše zkušenosti nám to jen potvrzují, proto za nás hovoří spokojení zákazníci a stovky realizovaných interierů.

Hanák oboustranný lak, dub rustikal bělený s patinou.

Moderní a nadčasový nábytek byl zvolen v kombinaci laku a dýhy. Bílý lak v prémiové kvalitě architekt doplnil barevně zajímavým dubem rustikálním běleným s patinou.

Next
Prev

Osobitý interiér, výběr laků a dýha Tineo, interiérové dveře Hanák

Pro následující interiér si majitelé vybrali kontrastní barvy laků, ale také zajímavou dýhu Tineo ve vysokém lesku, která zdobí nábytek v obývacím pokoji a vyniká na interiérových dveřích.

Next
Prev

Stylová rezidence, lakovaný nábytek v různých tónech

Velmi decentně a moderně zařízené prostory. Ty jsou typické pro následující rezidenci, kde se uplatnil především lakovaný nábytek.

Next
Prev

Rustikální kuchyně LORETA, interiér včetně dveří Hanák

Rustiky nepřestávají udivovat svou nadčasovostí. Doslova z nich sálá teplo domova. Rustikální styl milují všechny generace, nikdy se neokouká.

Next
Prev

Dům s velmi útulnou atmosférou a nábytkem a dveřmi Hanák

I v Moravsko-slezském kraji máme řadu krásných realizací. Dnes vás pozveme na návštěvu k jednomu páru středního věku, který už měl předchozí dobrou zkušenost s nábytkem Hanák a proto po něm bez váhání sáhl znovu při zařizování nového domu.

Next

Naše další reference

Chystáte se zařizovat interiér?

Dokončujete novostavbu nebo rekonstrujete? Domluvte si konzultaci přímo na místě, nejlépe tak pochopíme Vaše představy a sny.