Dveře Hanák

Dveře Hanák Interiérové dveře Podlahy a dveře


HANÁK NÁBYTEK, vysoká kvalita dveří a zárubní, lakované vodě odolné dveře do koupelen, magnetický zámek dveří, mech. samočinný dveřní práh, bezfalcové dveře, rámové dveře.

Proč dveře Hanák?

ZÁRUKA 5 LET

VYSOKÁ KVALITA POUŽITÝCH VSTUPNÍCH MATERIÁLŮ SPOLU S MODERNÍ AUTOMATIZOVANOU VÝROBOU A ŠPIČKOVOU ÚROVNÍ POVRCHOVÝCH ÚPRAV NÁMUMOŽNUJĚ POSKYTOVAT STANDARDNĚ 5LETOU ZÁRUKU NA VEŠKERÉ INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ.
TECHNOLOGICKÁ ÚROVEŇ FIRMY A DŮVĚRA VE VLASTNÍ SCHOPNOSTI NÁS PŘESVĚDČUJE POSKYTOVAT NAVÍC TUTO ZÁRUKU BEZ JAKÝCHKOLIV OMEZENÍ.

UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE DVEŘNÍHO KŘÍDLA

ZDOKONALILI JSME KONSTRUKCI DVEŘNÍHO KŘÍDLA TAK, ABY KAŽDÉ OTEVŘENÍ BYLO PRO VÁS PŘÍJEMNÝM ZÁŽITKEM.
DÍKY MASIVNÍMU RÁMU Z KVALITNÍCH ČESKÝCH DŘEVIN, VÝPLNI A FINÁLNÍMU PLÁŠTI DVEŘNÍHO KŘÍDLA JSME DOCÍLILI VYSOKÉ TUHOSTI A ODOLNOSTI VŮČI TVAROVÝM DEFORMACÍM.

UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE ZÁRUBNĚ

NESPOKOJÍME SE S POUHOU INOVACÍ. NAŠÍM CÍLEM JE PŘINÁŠET NA TRH VŽDY PŘEVRATNÉ NOVINKY.
ODLIŠNOST JEDNOTLIVÝCH DETAILŮ ZÁRUBNĚ A KVALITA ZPRACOVÁNÍ JE JEDNÍM Z HLAVNÍCH DŮVODŮ, KTERÉ VEDOU NAŠE ZÁKAZNÍKY K VOLBĚ INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ ZNAČKY Hanák.
ORIGINÁLNÍ ZAOBLENÉ OSTĚNÍ DODÁVÁ ZÁRUBNÍM PUNC JEDINEČNOSTI. KAŽDÁ LINIE ZÁRUBNÍ JE PROMYŠLENA TAK, ABY VYHOVĚLA VŠEM VAŠIM FUNKČNÍM I ESTETICKÝM POŽADAVKŮM.

OBLOŽKOVÁ ZÁRUBEŇ VE VYSOKÉM LESKU

UŽ ŽÁDNÉ KOMPROMISY. PROVEDENÍ OBLOŽKOVÝCH ZÁRUBNÍ JE VŽDY KOMPATIBILNÍ S DVEŘNÍM KŘÍDLEM.
U VŠECH PROVEDENÍ DVEŘNÍCH KŘÍDEL JAK V MATU, TAK I VE VYSOKÉM LESKU, VYRÁBÍME V IDENTICKÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ I OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ.
VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE POVRCHOVÝCH ÚPRAV HANÁK (VIZ KVALITA POVRCHOVÝCH ÚPRAV ) NÁM JAKO JEDINÝM NA TRHU UMOŽŇUJE UPRAVIT I ZÁRUBNĚ V 100% STUPNI LESKU BEZ ODCHYLEK KVALITY.

KVALITA POVRCHOVÝCH ÚPRAV

NESROVNATELNÁ, JEDINEČNÁ A NENAPODOBITELNÁ, TO JE POVRCHOVÁ ÚPRAVA HANÁK.
INTERIÉROVÉ DVEŘE HANÁK JSOU LAKOVÁNY NA MODERNÍCH NAVALOVACÍCH LINKÁCH Z OBOU STRAN VČETNĚ VŠECH HRAN. DOKONALÉMU A NÁSLEDNĚ NEJTVRDŠÍMU POVRCHU DOSAHUJEME POMOCÍ LINKY NA UV VYTVRZENÍ.
DVEŘE JSOU NÁSLEDNĚ LAKOVÁNY NA DVOURAMENNÉM ROBOTU, KTERÉ JE JEDINÉ SVÉHO DRUHU V ČESKÉ REPUBLICE. NEBOJTE SE SROVNAT NAŠE POVRCHY S KONKURENCÍ.

KVALITA ZPRACOVÁNÍ

PODSTATA KVALITY ZPRACOVÁNÍ SPOČÍVÁ V POUŽITÍ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ PRO ZPRACOVÁNÍ A VYSOKÉ ODBORNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZAMĚSTNANCŮ, KTEŘÍ VŽDY KLADOU PŘI SVÉ PRÁCI DŮRAZ NA CO NEJKVALITNĚJŠÍ FINÁLNÍ VÝROBEK.
DVEŘE PODROBUJEME TESTŮM V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH A ZÁTĚŽÍCH. NA ZÁKLADĚ TĚCHTO POZNATKŮ NEUSTÁLE INOVUJEME VÝROBNÍ PROCESY A ZDOKONALUJEME NAŠE VÝROBKY.

ODOLNOST PROTI VLHKOSTI

NEPLAŤTE NAVÍC ZA ZVÝŠENOU ODOLNOST PROTI VLHKOSTI. INTERIÉROVÉ DVEŘE HANÁK VÁM JI NABÍZÍ VE STANDARDU.
VYLUČUJEME POUŽITÍ VODOU ŘEDITELNÝCH LAKŮ, KTERÉ NEOBSAHUJÍ POŽADOVANOU ODOLNOST VŮČI VODĚ A PRACUJEME POUZE S HIGH-END LAKY NA BÁZI POLYURETANU.

ODOLNOST PROTI VYSOKÉ TEPLOTĚ

POUŽITÍM NEVHODNÝCH LAKŮ A JEJICH NEKVALITNÍ APLIKACÍ, NEBO U FÓLIOVÝCH DVEŘÍ NA BÁZI PAPÍRU, MŮŽE TEPLOTNÍ ŠOK, KTERÝ SE VYSKYTUJE NAPŘ. MEZI DVĚMA ROZDÍLNĚ VYTÁPĚNÝMI PROSTORY, ZAPŘÍČINIT TVAROVÉ DEFORMACE DVEŘÍ.
NAPROTI TOMU MAJÍ DVEŘE HANÁK DÍKY POUŽITÉ KONSTRUKCI A POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ LAKU PŘÍMOU TEPLOTNÍ ODOLNOST AŽ DO 500°C.

SKRYTÉ DVEŘNÍ ZÁVĚSY

TECTUS – LATINSKÝM SLOVEM „SKRYTÝ “. STANDARDNĚ POUŽÍVÁME KOMPLETNĚ SKRYTĚ ULOŽENÉ ZÁVĚSY V KOMBINACI S BEZPOLODRÁŽKOVÝM PROVEDENÍM. TYTO ZÁVĚSY UMOŽŇUJÍ SEŘÍZENÍ DVEŘÍ VE TŘECH OSÁCH.
DÍKY TOMU BUDE DVEŘNÍ KŘÍDLO OSAZENO V ZÁRUBNI S ABSOLUTNÍ PŘESNOSTÍ A CELKOVÝ DOJEM Z INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ HANÁK TAK BUDE NEPŘEKONATELNÝ.

MAGNETICKÝ ZÁMEK + STAVITELNÝ PROTIPLECH

MAGNETICKÝ ZÁMEK SPOLEČNĚ SE STAVITELNÝM PROTIPLECHEM V ZÁRUBNI PŘINÁŠÍ NOVÝ KOMFORT PŘI OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ. STŘELKA JE PŘI OTEVŘENÍ V LÍCI ZÁMKU A JE VYTAŽENA POMOCÍ MAGNETU AŽ PO ZAVŘENÍ DVEŘÍ. TENTO MECHANISMUS ZAJIŠŤUJE POHODLNĚJŠÍ A TIŠŠÍ CHOD.
NENECHTE SI SVÉ DVEŘE KAZIT NEVZHLEDNÝM MECHANICKÝM ZÁMKEM S PROTIPLECHEM, KTERÝ DOSTANETE STANDARDNĚ U OSTATNÍCH VÝROBCŮ.

OBRÁCENÉ OTEVÍRÁNÍ

ABYCHOM VÁM ZAJISTILI IDENTICKÝ VZHLED VŠECH DVEŘÍ V JEDNOM PROSTORU, KDE VŠAK NELZE POUŽÍT STANDARDNÍ BEZPOLODRÁŽKOVÉ DVEŘE (BEZFALCOVÉ) Z DŮVODŮ ODLIŠNÉHO SMĚRU OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ, PŘEDSTAVUJEME VÁM TZV. REVERZNÍ – OBRÁCENÉ OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ.
TO ZACHOVÁVÁ STEJNÝ VZHLED BEZFALCOVÝCH DVEŘÍ PŘI RŮZNÝCH SMĚRECH OTEVÍRÁNÍ KŘÍDLA.

JEDNOTNÝ VZHLED DVEŘÍ A VRCHNÍHO KOVÁNÍ

DESIGN KLIKY JE STEJNĚ DŮLEŽITÝ JAKO DESIGN DVEŘÍ. K TĚM, KTEŘÍ UDÁVAJÍ SVĚTOVÉ TRENDY V OBLASTI DESIGNU KLIK, PATŘÍ ČESKÁ FIRMA M&T.

VEDLE ŠIROKÉHO VÝBĚRU KLIK V SEDMI POVRCHOVÝCH ÚPRAVÁC H VÁM NABÍZÍME KLIKU V JEDNOTNÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ S DVEŘNÍM KŘÍDLEM. SNADNO TAK SJEDNOTÍTE VZHLED KOVÁNÍ S MATERIÁLEM DVEŘÍ POPŘ. S CELÝM INTERIÉREM.

TĚSNĚNÍ

MEZI DALŠÍ KOMPONENTY ZABEZPEČUJÍCÍ BEZCHYBNÝ CHOD INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ PATŘÍ BEZESPORU TĚSNĚNÍ, KTERÉ JE VSAZENO MEZI DVEŘNÍ KŘÍDLO A ZÁRUBEŇ. SILIKONOVÉ TĚSNĚNÍ BĚŽNĚ POUŽÍVANÉ KONKURENCÍ, VŠAK ČASEM ZTRÁCÍ BAREVNOST A PRUŽNOST, TÍM PÁDEM JIŽ NEPLNÍ TĚSNÍCÍ FUNKCI.
UTĚSNIT A ZÁROVEŇ DOTLUMIT DOKÁŽE POUZE TĚSNĚNÍ „Q-LON“, KTERÉ POUŽÍVÁME U DVEŘÍ HANÁK. JEDNÁ SE O VYSOCE KVALITNÍ TĚSNĚNÍ Z POLYETHYLENOVÉ PĚNY, KTERÉ ZABEZPEČUJE STÁLOU PRUŽNOST.

INTEGROVANÝ DVEŘNÍ PRÁH

NA VAŠE PŘÁNÍ JE MOŽNÉ INTERIÉROVÉ DVEŘE OSADIT INTEGROVANÝM DVEŘNÍM PRAHEM, KTERÝ JE VSAZEN DO SPODNÍ HRANY DVEŘNÍHO KŘÍDLA.
PŘI OTEVŘENÝCH DVEŘÍCH JE PRÁH NEAKTIVNÍ A NIJAK NEOMEZUJE VZHLED ANI FUNKCI DVEŘÍ. PO ZAVŘENÍ SE PRÁH MECHANICKY AKTIVUJE A UTĚSNÍ PROSTOR POD KŘÍDLEM

VOLITELNÉ ROZMĚRY A BARVY

DEJTE PROSTOR SVÝM PŘEDSTAVÁM. NEOMEZUJTE SE POUZE NA STANDARDNÍ ROZMĚRY NEBO BARVY A UMOŽNĚTE SVÝM INTERIÉROVÝM DVEŘÍM VYNIKNOUT.
DÍKY NAŠIM VÝROBNÍM MOŽNOSTEM VÁM STANDARDNĚ NABÍZÍME DVEŘE VE VÝŠKÁCH OD 1970 mm AŽ DO 2500 mm. ANI ZKOSENÉ DVEŘE V PŮDNÍCH VESTAVBÁCH ČI JAKÉKOLIV ATYPICKÉ PROVEDENÍ PRO NÁS NEPŘEDSTAVUJE ŽÁDNÝ PROBLÉM.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A ODBORNÝ SERVIS

INTERIÉROVÉ DVEŘE VYRÁBÍME A DODÁVÁME VŽDY S KOMPLETNÍM ODBORNÝM SERVISEM.
NÁŠ PROFESIONÁLNÍ KOLEKTIV PROJEKTANTŮ, PRODEJCŮ A MONTÁŽNÍKŮ JE PRAVIDELNĚ VZDĚLÁVÁN A ŠKOLEN, JE VÁM VŽDY OD PROFESIONÁLNÍHO PORADENSTVÍ AŽ PO ODBORNOU MONTÁŽ PLNĚ K DISPOZICI.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

VŽDY SE SNAŽÍME O TO, ABY SE ZÁKAZNÍK ÚČASTNIL CELÉHO PROCESU REALIZACE ZAKÁZKY, PROTO PRO NÁS HRANICE MOŽNOSTÍ NEEXISTUJÍ.
NAVRHNĚTE SI SVÉ DVEŘE A PŘIZPŮSOBTE JE SVÝM MOŽNOSTEM A INTERIÉRU.
NEOMEZUJTE SVÉ MYŠLENKY A PLÁNY POUZE NA STANDARDNÍ NABÍDKU. VÝSLEDKEM JSOU VÝROBKY DLE VAŠEHO PŘÁNÍ A PROPRACOVÁNÍ DO NEJMENŠÍCH DETAILŮ , KTERÉ VÁM VŽDY ZPŘÍJEMNÍ KAŽDODENNÍ POUŽÍVÁNÍ .

INTERIOR CONCEPT

HANÁK INTERIOR CONCEPT JE FILOZOFIÍ NAŠÍ SPOLEČNOSTI PRO REÁLNÝ ŽIVOTNÍ STYL. CTÍME VŠECHNY POŽADAVKY NA KVALITNÍ DOMOV PRO VÁS A PRO VAŠE DĚTI. PROTO NABÍZÍME JAKO JEDINÍ VÝROBCI NÁBYTEK DO CELÉHO INTERIÉRU V JEDNOTNÉM DESIGNOVÉM DUCHU A VE VYNIKAJICÍ KVALITĚ ZPRACOVÁNÍ .
TA VYCHÁZÍ Z NAŠICH DLOUHOLETÝCH ZKUŠENOSTÍ S VÝROBOU NÁBYTKU, Z ROZSAHU NAŠEHO VÝROBNÍHO PORTFÓLIA A Z TECHNOLOGICKÝCH MOŽNOSTÍ, KTERÝMI DISPONUJEME.

DLOUHOLETÁ TRADICE

DVEŘE PŘÍMO OD VÝROBCE S DLOUHOLETOU TRADICÍ.
HISTORIE RODINNÉ SPOLEČNOSTI HANÁK SAHÁ AŽ DO 30. LET MINULÉHO STOLETÍ. CHARAKTERISTIKOU VÝROBY JE TÉMĚŘ NULOVÁ KOOPERACE. VEŠKERÉ TECHNOLOGIE A VÝROBNÍ PROCESY ZVLÁDÁME V NAŠEM VÝROBNÍM ZÁVODĚ V POPŮVKÁCH U KOJETÍNA.

EKOLOGIE

VÝROBA NESMÍ NIKDY ZATÍŽIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

V OBLASTI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ PATŘÍME MEZI ŠPIČKU MEZI VÝROBCI V ČESKÉ REPUBLICE. SNAŽÍME SE O TO, ABY NAŠE VÝROBKY BYLY NEJEN KRÁSNÉ A KVALITNÍ, ALE ABY I JEJICH VÝROBA BYLA VELMI OHLEDUPLNÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ. INVESTOVALI JSME PROTO NEMALÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY DO ŠPIČKOVÝCH TECHNOLOGIÍ NA ODSÁVÁNÍ , FILTRACI A SPALOVÁNÍ ŠKODLIVIN.

CERTIFIKÁTY

ABYCHOM VÁM DEKLAROVALI NEJVYŠŠÍ PROFESIONALITU VÝROBNÍCH PROCESŮ A KVALITU JEDNOTLIVÝCH VÝROBKŮ, STALI JSME SE DRŽITELI CERTIFIKÁTŮ ISO.

CERTIFIKÁT ISO 9001
CERTIFIKACE JEDNOTLIVÝCH VÝROBNÍCH PROCESŮ VE SPOLEČNOSTI JE VYJÁDŘENÍM SNAHY POSÍLIT STABILITU A UPEVNIT SVOJI POZICI V KONKURENČNÍM PROSTŘEDÍ. ZÁROVEŇ JE TO ZÁVAZEK K DALŠÍMU ZLEPŠOVÁNÍ KVALITY .

CERTIFIKÁT ISO 14 001
SNAŽÍME SE VE VŠECH SVÝCH ČINNOSTECH CHOVAT EKOLOGICKY A OHLEDUPLNĚ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ, PROTO JSME ZÍSKALI I CERTIFIKÁT NA ŘÍZENÍ S OHLEDEM K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ.

100 % POD KONTROLOU

SÁZKA NA SAMOSTATNOST. VEŠKERÝ VÝVOJ A VÝROBA DVEŘÍ PROBÍHÁ V NAŠEM DESIGNCENTRU A VÝROBNÍM ZÁVODĚ V POPŮVKÁCH.

TECHNOLOGICKÉ OPERACE, POTŘEBNÉ PRO VÝROBU DVEŘNÍHO KŘÍDLA A ZÁRUBNĚ, MÁME 100% POD VLASTNÍ KONTROLOU. VÝSLEDKEM JE KVALITA, KTEROU VÁM FIRMY ZÁVI SLÉ NA SUBDODAVETELÍCH NEMOHOU GARANTOVAT.

GARANCE PŮVODU MATERIÁLU – HANÁK ORIGINÁL

Garance původu materiálů, jejich zdravotní nezávadnost s doložitelným původem každého dílu nábytku Hanák – RODNÝ LIST VÝROBKU – CERTIFIKÁT KVALITY HANÁK. tento certifikát – garanci dostává každý klient, který si koupí originál nábytek Hanák. Ke každému certifikátu je přiložen PUNC Hanák.

Interiérové dveře Hanák

PDF katalog (6.4 MB)

 
 

Srdečně Vás zveme do našeho showroomu v Ostravě, kde se Vám budeme rádi věnovat osobně.

Janáčkova 3277/22 A, 702 00 Ostrava
Po-Pá: OTEVŘENO od 9:00 - 18:00 hod. Nyní zavřeno

Domluvit schůzku

Více informací také u výrobce

Navštívit stránky výrobce Dveře Hanák

Nejčasteji hledáte


kuchyně Ostrava | interiéry Ostrava | obývací pokoje Ostrava | stoly a židle Ostrava | sedačky Ostrava | ložnice Ostrava | bytové doplňky Ostrava | podlahy Ostrava

current: 155 | category: 6 - subcategory: 33 - subproduct: 155