GW design

GW design Ložnice Ložnice a postele


Postele z masivu

Postel není jen tak ledajaký kus nábytku. Je to součást našeho spánku, kterému věnujeme třetinu života, proto bychom její výběr neměli podcenit. Postele z masivu jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva – buku, dubu či exotické okoume. Dopřejte si každodenní luxus v podobě příjemného odpočinku na krásné posteli, která vznikla v české truhlárně.

Manželské postele z masivu

Originální manželské postele z masivu mají čisté linie, které se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů. Přitom nemusíte mít obavy z nějakých módních výkyvů – osobitý jednoduchý design si svoji estetickou hodnotu zachová po mnoho let.

Dejte volnost fantazii

Všechny postele GWdesign pochází z vlastních návrhů. S námi se však nemusíte držet pouze katalogového vzorníku – díky tomu, že nábytek sami vyrábíme, můžeme pracovat velmi flexibilně a zrealizovat tak každé vaše přání.

Dřevěné postele z masivu pro vaše pohodlí

Nesmrtelné dřevěné postele z masivu mají nadčasový design a díky preciznímu zpracování vydrží krásné po mnoho let. Dřevo si sami zpracováváme, proto můžeme garantovat top kvalitu materiálu, který u životnosti postele hraje nejdůležitější roli.

Na čem nám dále záleží? • Precizní řemeslné zpravování • Tuhá a bytelná konstrukce • Bezchybná povrchová úprava

Masivní postele GWdesign se vyznačují snadnou montáží a vysokou odolností povrchu, jež je dána použitím kvalitních laků, případně vosků, které zabraňují předčasnému poškození vlivem slunečního záření, vlhkosti či mechanického poškození. Praktickou variantou jsou postele s úložným prostorem nebo doplňky v podobě elegantních nočních stolků.

Postele z masivu s úložným prostorem

Postele z masivu s úložným prostorem jsou ideálním řešením pro menší byty, jejichž majitelé se potýkají s nedostatkem prostoru, a přitom nechtějí slevit z estetických a kvalitativních nároků. Postele s úložným prostorem je možné osadit výklopným pístovým roštem, a to buď laťovým nebo lamelovým.

Nemůžeme a ani nechceme zaručit nízkou cenu. Poctivé materiály mají vyšší hodnotu a pečlivá práce truhlářů musí si zaslouží úměrnou odměnu, což se odráží i v ceně výrobků. Co ovšem můžeme bez výjimky garantovat, to je kvalita všech výrobků a bezchybná povrchová úprava nábytku.

 
 

Srdečně Vás zveme do našeho showroomu v Ostravě, kde se Vám budeme rádi věnovat osobně.

Janáčkova 3277/22 A, 702 00 Ostrava
Po-Pá: OTEVŘENO od 9:00 - 18:00 hod. Nyní zavřeno

Domluvit schůzku

Více informací také u výrobce

Navštívit stránky výrobce GW design

Nejčasteji hledáte


kuchyně Ostrava | interiéry Ostrava | obývací pokoje Ostrava | stoly a židle Ostrava | sedačky Ostrava | ložnice Ostrava | bytové doplňky Ostrava | podlahy Ostrava

current: 148 | category: 3 - subcategory: 25 - subproduct: 148