GAGGENAU

GAGGENAU Spotřebiče Kuchyně


Gaggenau se za více než 333 let své historie stala exkluzivní značkou na trhu domácích spotřebičů, která je synonymem nadčasové krásy, funkční estetiky a průlomových technologií pro exkluzivní gastronomii. Žádná jiná značka neměla nikdy tak významný a trvalý vliv na domácí kuchyně. Za celou svoji historii stála značka u zrodu řady revolučních produktů a objevů, které pomáhaly měnit kuchyňské spotřebiče až do dnešní podoby. Jako první uvedla na trh vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu.


GAGGENAU

Vestavné trouby a automatické kávovary

Pečicí trouby ze série 200 nebo 400 představují srdce každé profesionální i soukromé kuchyně a můžete je dle libosti zkombinovat s dalšími spotřebiči. Například s užitečnou vakuovací zásuvkou nejen pro sous-vide vaření, kombinovanou parní troubou s automatickým samočisticím systémem, plně automatickým kávovarem, ohřevnou zásuvkou nebo mikrovlnnou troubou. Díky intuitivnímu ovládání, otevírání pomocí dotykového displeje a mnoha dalším praktickým funkcím jsou pomocníkem pro každého.


Varné desky

Varné desky ze série 200 nebo 400 nabídnou každému kuchaři přesně to, co potřebuje. Široký výběr produktů z nabídky indukčních, plynových nebo sklokeramických desek můžete zkombinovat s Teppan-Yaki, lávovým grilem a dalšími spotřebiči.

GAGGENAU

GAGGENAU

Varné desky s integrovaným odsáváním

Indukční varné desky s integrovaným štěrbinovým odsavačem šetří místo ve vaší kuchyni a zároveň nabízejí tu nejlepší kvalitu a výkon.


Chlazení

Plně integrované chladničky, mrazničky a vinotéky s několika klimatickými zónami jsou k dispozici jak v sérii 400, tak v sérii 200.

Řada chladicích spotřebičů Vario 400, s možností připojení k aplikaci Home Connect, vynikne nejlépe, pokud spotřebiče zkombinujete do chladící stěny. Kombinací dvířek s madly nebo bez, s individuálními čelními stěnami spotřebičů a nerezovými nebo skleněnými dvířky vinoték doplňují moderní vzhled jakékoli kuchyně. Po otevření dvířek se odhalí kompletně nerezový interiér s tmavě antracitovými hliníkovými prvky. Poličky a přihrádky ve dveřích lze jednoduše nastavit do požadované výšky. V kombinaci s téměř neviditelným systémem kolejniček je celkový vzhled mimořádně čistý. Sotva postřehnutelné skleněné poličky a pevné hliníkové přihrádky ve dveřích zvýrazňuje příjemné tlumené LED osvětlení v teple bílé barvě, které neoslňuje.

Vinotéky řady Vario 400, disponují teleskopickými výsuvy, které umožňují zcela vytáhnout přihrádky na lahve z dubového dřeva a tmavě antracitového hliníku a zajišťují tak maximálně pohodlnou a příjemnou manipulaci s lahvemi. Bezpečné uchování vína dále zajišťuje regulace vlhkosti a aktivní vzduchový filtr na bázi dřevěného uhlí, který víno chrání před kontaminací pachy. Na novém intuitivním TFT displeji lze nastavit až tři nezávislé klimatické zóny. Část sbírky vín tak můžete uchovávat v podmínkách podobných vinnému sklepu. Vinotéky Vario 400 mají navíc pět přednastavených stylů osvětlení, díky kterým budou vaše cenné sbírky, které si zaslouží obdiv, dokonale vystavené.

Řada Vario 200 zahrnuje ledničky, kombinované chladničky s mrazničkami a mrazničky. V šířkách 56 – 60 cm, které dokonale zapadnou do jakéhokoli designu kuchyně a přesto nabídnou větší vnitřní prostor než standardní chladicí spotřebiče. Plynulé pojezdy, plně rozšiřitelné police a zásuvky usnadňují přístup k tomuto chytrému prostoru.

GAGGENAU

GAGGENAU

Myčky nádobí

Myčky série 200 a 400, s možností připojení k aplikaci Home Connect, poskytují informace prostřednictvím dotykových TFT displejů, či promítáním zbývající doby mycího cyklu na podlahu. Automatické otevírání dveří po skončení mytí upozorní na konec program. Série 400 nabízí navíc podsvícený interiér a technologii Zeolith® pro dokonalé sušení vašeho nádobí.


Odsavače

Minimalistický design, tiché a chytré. Sací výkon odsavačů Gaggenau vás zbaví všech pachů z vaření díky výkonné recirkulaci nebo extrakci vzduchu. Možností instalací je několik – štěrbinové, stropní, nástěnné, vysouvací z pracovní desky, ostrůvkové…… Tak jak vy potřebujete.

GAGGENAU

 
 

Srdečně Vás zveme do našeho showroomu v Ostravě, kde se Vám budeme rádi věnovat osobně.

Janáčkova 3277/22 A, 702 00 Ostrava
Po-Pá: OTEVŘENO od 9:00 - 18:00 hod. Nyní zavřeno

Domluvit schůzku

Více informací také u výrobce

Navštívit stránky výrobce GAGGENAU

Nejčasteji hledáte


kuchyně Ostrava | interiéry Ostrava | obývací pokoje Ostrava | stoly a židle Ostrava | sedačky Ostrava | ložnice Ostrava | bytové doplňky Ostrava | podlahy Ostrava

current: 191 | category: 1 - subcategory: 15 - subproduct: 191